Cuadrado: Napoli broniło się całym zespołem

Juan Cuadrado
Juan Cuadrado fot. Grzegorz Wajda

Juan Cuadrado po zakończeniu meczu finałowego Pucharu Włoch przekonywał, że jego zespół rozegrał dobra partię, ale kłopotem dla Juventusu FC było to, że SSC Napoli broniło się 11 zawodnikami. Przypomnijmy, że Stara Dama po serii rzutów karnych przegrała z ekipą z Kampanii 2:4.

Czytaj dalej…

Tym samym ekipa z Piemontu przegrała kolejny ważny mecz w trakcie sezonu 2019/2020. Przypomnijmy, że wcześniej turyński team przegrał z SS Lazio 1:3 w starciu o Superpuchar Włoch.

– Wyszliśmy na boisko z chęcią odniesienia zwycięstwa, ale nasi rywale bronili się całym zespołem, więc trudno było nam znaleźć wolne miejsce – mówił Kolumbijczyk przed kamerą Rai Sport.

– Musimy teraz skupić się na tym, co nas czeka. Przed nami spotkania w Serie A i Lidze Mistrzów. Mamy ostatnio pewne kłopoty, ale musimy pamiętać, że jesteśmy świetnym zespołem, więc musimy wrócić do tego, co miało miejsce jeszcze przed koronapauzą – kontynuował Cuadrado.

Cuadrado: Z boiska nasza gra nie wyglądała źle

– Będąc na boisku, wydawało mi się, że graliśmy dobrze, szybko wymieniając piłkę między sobą, czyli robiliśmy to, co zalecał nasz trener. Jak się jednak okazało, musimy być lepsi, lepiej musimy wykańczać sytuacje, oddawał strzały – mówił reprezentant Kolumbii.

Rozdrażniony po zakończeniu rywalizacji był Cristiano Ronaldo, któremu nawet nie było dane, aby wykonać swój rzut karny. Cuadrado także na temat Portugalczyka wypowiedział kilka słów.

– Faktem jest, że był zawiedziony nie tylko z powodu wyniku, ale też sposobu gry. W kontekście rzutów karnych mogę tylko powiedzieć, że to zawsze loteria. Musimy uczyć się na swoich błędach, podchodząc profesjonalnie do swojej pracy, będąc też maksymalnie skoncentrowanym – skwitował zawodnik.

Komentarze