Conte: Musimy być skupieni na sobie

Antonio Conte
Antonio Conte fot. Abaca / Hepta / SPORTPICTURES

Inter Mediolan pokonał w sobotę w delegacji rzutem na taśmę Bolognę FC. Tymczasem po zakończeniu spotkania swoich podopiecznych za wole walki chwalił szkoleniowiec Nerazzurrich.

Czytaj dalej…

– Zespół zareagował znakomicie. Sposób, w jaki straciliśmy gola, gdy w sumie samobójcze trafienie zaliczył Stefan De Vrij, mógł nas przybić. Stało się jednak inaczej – mówił Antonio Conte w rozmowie przed kamerą Sky Sport Italia.

– Moi piłkarze wykazali się wielką wewnętrzną siłą woli. To dobry znak. Łatwo wszystko oceniać, gdy wszystko jest ok. Dla mnie jednak ważniejsze jest to, jak zespół reaguje, gdy ma trudności, a mimo wszystko potrafi zwyciężyć. Ten mecz to dla mnie dobry prognostyk na przyszłość – zaznaczył były selekcjoner reprezentacji Włoch.

– Musimy być skupieni na sobie i swojej grze. Nie możemy myśleć o tym, co robią inni. Musimy pracować nad doskonaleniem swojej gry – zaznaczył opiekun Interu.

– Na konferencji prasowej mówiłem, że musimy być wiarygodni w tym, co robimy. Gdy schodzimy z boiska, chce żeby piłkarze mieli koszulki przesiąknięte potem. Tak jest właśnie – powiedział Conte.

Komentarze