Conte: Czeka nas walka w każdym meczu

Antonio Conte
Antonio Conte fot. Grzegorz Wajda

Szkoleniowiec Interu Mediolan Antonio Conte przyznał, że jego drużynę czeka walka o dobry wynik w każdym meczu, tak jak to miało miejsce w sobotnim spotkaniu z Udinese Calcio, które zakończyło się skromną wygraną 1:0.

Czytaj dalej…

– Będziemy musieli walczyć o każdy wynik w każdym meczu w każdej sytuacji – powiedział Conte. – Pochwaliłem moich chłopaków, ponieważ był to bardzo trudny mecz i te trzy punkty są ważne. Zasłużyliśmy na nie, ale musimy również uznać, że Udinese dobrze się spisało i do końca było w grze.

– Powinniśmy być bardziej skuteczni i rozstrzygnąć do wcześniej. Prawda jest taka, że nigdy nie jest łatwo i nigdy niczego nie weźmiemy za pewnik. Każde spotkania to walka, a poziom rywalizacji w Serie A zdecydowanie się poprawił – mówił szkoleniowiec Interu.

– Ostrzegałem zawodników, że Udinese zagra bardzo defensywnie i musieliśmy uważać na kontrataki. Musieliśmy grać od tyłu i potrafiliśmy to zrobić przeciwko drużynie, która w tym sezonie sprawi problemu wielu przeciwnikom – mówił Conte.

– Przed nami długa druga, mamy wiele do zrobienia i nie damy się ponieść entuzjazmowi. Chcemy być twardym zespołem – dodał trener Nerazzurrich.

Komentarze