Conte: Czeka nas trudne spotkanie

Antonio Conte
Antonio Conte fot. Grzegorz Wajda

Szkoleniowiec Interu Mediolan Antonio Conte przyznaje, że jego zespół czeka trudne zadanie w środowym meczu z Lazio.

Czytaj dalej…

– Lazio to wyzwanie, jedna z najtrudniejszych przeszkód tego sezonu. To zespół z własną tożsamością, z Simone Inzaghim pracującym od kilku lat. Jest bardzo dobrym trenerem, może niedocenianym – powiedział Conte.

– Będziemy musieli być ostrożni, ponieważ nasi przeciwnicy są silni i w ostatnich lat mocno się poprawili. To świadczy o tym, że mają świetny projekt. Jutro czeka nas skomplikowane spotkanie, więc każdy będzie musiał dać z siebie wszystko.  – kontynuował.

Conte wypowiedział się również na temat informacji pojawiających się w prasie na temat zbliżającego się meczu z Juventusem, podczas którego miałby być adresatem obelg.

– Czytałem kilka artykułów, które mówią o zbliżającym się meczu Inter – Juventus jako mecz, w którym będę obrażany. Jestem zdumiony, ponieważ ktokolwiek to pisze i o tym mówi, powinien mieć więcej sumienia i rozumieć, że prowokuje. Kto pisze i komunikuje takie rzeczy, ponosi dodatkową odpowiedzialność, ponieważ wszystko to jest relacjonowane przez media społecznościowe, napędzą spiralę nienawiści – dodał Conte.

Komentarze