Conte chce odejścia Icardiego

Antonio Conte
Antonio Conte fot. Grzegorz Wajda

Antonio Conte poprosił zarząd Interu Mediolan, aby ten jak najszybciej rozwiązał sprawę z Mauro Icardim. Włoski szkoleniowiec nie chce bowiem tego zawodnika w swoim nowym klubie – donosi La Gazzetta dello Sport.

Czytaj dalej…

Przekaz włoskiego szkoleniowca jest prosty. Nie chce on w szatni graczy, których obecność może źle wpływać na atmosferę drużyny. Z tego powodu Conte chce, aby Icardi odszedł z klubu i poprosił zarząd, aby ten znalazł mu nowego pracodawcę. Byłemu opiekunowi takich klubów jak Juventus czy Chelsea zależy, aby Argentyńczyk został sprzedany przed rozpoczęciem letniego obozu szkoleniowego.

Problemem ma być fakt, że Mauro Icardi chce za wszelką cenę zostać we Włoszech. Wydaje się, że jedynym klubem, który mógłby pozwolić sobie na jego zakup w Serie A, jest Juventus. Stara Dama musiałaby się liczyć jednak z wydatkiem rzędu nawet 70 milionów euro.

Mauro Icardi rozegrał w tym sezonie 37 spotkań, w których strzelił 17 goli i zaliczył 5 asyst. Jego wartość rynkową wycenia się na 90 milionów euro.

Komentarze