Como potwierdza rozmowy ws. transferu Balotelliego

Reprezentacja Włoch
Reprezentacja Włoch fot. Grzegorz Wajda

Dyrektor generalny Como w osobie Michaela Gandlera potwierdził, że prowadzi rozmowy w sprawie transferu Mario Balotelliego z Brescii Calcio. Przedstawiciel klubu z Lombardii nie chciał jednak ujawniać żadnych konkretnych informacji.

Czytaj dalej…

Po tym, jak pewne stało się, że aktualna drużyna żegna się z najwyższą klasą rozgrywkową we Włoszech, stało się jasne, że z klubem pożegna się “SuperMario”, co było zresztą zapisane w kontrakcie zawodnika. Niewielu jednak spodziewało się tego, że Balotelli może trafić do klubu z… Serie C.

Jak się jednak okazuje, jest coś na rzeczy. Gandler w rozmowie z La Provincia di Como ujawnił, że są prowadzone rozmowy w tej sprawie, chociaż nie chciał ujawnić żadnych szczegółów.

Indonezyjski miliarder z ambitnymi planami

– Był kontakt między obiema strona. Spotkaliśmy się z przedstawicielami piłkarza, który nas wysłuchali. Nic więcej nie mogę powiedzieć – rzekł

Odnotujmy, że właścicielem Como jest biznesmen Roberto Budu Hartono, który jest jednym najbogatszych przedsiębiorców w Indonezji, z majątkiem 18,2 miliarda dolarów.

W kontekście byłego reprezentanta Włoch warto natomiast odnotować, że ten nie grał od momentu wznowienia rozgrywek w Italii. Balotelli w trakcie sezonu 2019/2020 wystąpił łącznie w 19 meczach, notując w nich pięć trafień.

Komentarze