Commisso: Montella wykonał świetną robotę

Serie A
Serie A

Prezydent Fiorentiny Rocco Commisso nie krył zadowolenia po pierwszym zwycięstwie drużyny w tym sezonie. Podopieczni Vincenzo Montelli w środowy wieczór pokonali 2:1 Sampdorię Genua, przerywając także fatalną serię 18 ligowych spotkań bez wygranej.

Czytaj dalej…

– Przede wszystkim chcę pogratulować drużynie zdobycia trzech punktów, a wszystkim kibicom podziękować za to, że byli przy nas w tych pięciu spotkaniach, wspierając nas w dobrych i złych momentach. Są fenomenalni, rewelacyjni, kocham ich. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych fanów – powiedział Commisso, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Jeśli chodzi o krytykę drużyny, nie wolno nam zapominać, że mieliśmy też trochę pecha, szczególnie w meczach z Napoli i Atalantą – kontynuował.

– Prade wykonał świetną robotę z Barone i widać to na boisku. To nie przypadek, że Ribery, zawodnik którego sprowadziliśmy oraz Chiesa, którego byłem zdecydowany zatrzymać od samego początku, byli kluczem do naszego dzisiejszego zwycięstwa – mówił Commisso.

– W krótkim czasie Montella wykonał świetną robotę z odnowionym zespołem, ponieważ jesteśmy w Europie drużyną z największą liczbą nowych zawodników – dodał.

Komentarze