Chwile grozy piłkarza Lazio. Padł ofiarą napadu

Raul Moro
Raul Moro Pressfocus

Piłkarze bardzo często są celem przestępców, którzy liczą na szybki zarobek. Tym razem przykrych chwili doświadczył gracz Lazio Raul Moro.

  • W czwartek napadnięty został piłkarz Lazio
  • Chwile grozy przeżył Raul Moro
  • Hiszpan trafił do szpitala

Kolejny gracz Lazio napadnięty

Miniony czwartek był bardzo przykrym dniem dla Raula Moro, który na co dzień reprezentuje Lazio. Około godziny 23 Hiszpan podróżował Mercedesem razem ze swoim tatą. Na pewnym etapie drogi podróż obu panów została zatrzymana przez czterech mężczyzn, którzy podawali się za policjantów.

Moro wraz z tatą zatrzymał się, gdyż fałszywi funkcjonariusze policji pokazali drogowskaz. Hiszpan i jego ojciec wyszli z samochodu, a następnie zostali pobici. Bandyci momentalnie odjechali pojazdem.

Napastnik Lazio i jego tata zostali zabrani do lokalnego szpitala. Jak się później okazało, skradziony Mercedes został odnaleziony, ponieważ bandyci porzucili auto. To nie jedyny groźny incydent z udziałem piłkarza Lazio. W lutym Tomasowi Basicowi przystawiono pistolet do głowy oraz skradziono Rolexa. W kwietniu 2021 roku włamano się natomiast do domu Chrisa Smallinga, skąd ukradziono wartościowe przedmioty.

Do Lazio Moro trafił w sierpniu 2019 roku z młodzieżowej drużyny Barcelony. Rzymianie zapłacili za 19-latka sześć milionów euro. W tym sezonie Hiszpan rozegrał 18 meczów, ale na boisku spędził niecałe 400 minut. Piłkarz ten zaliczył jedną asystę.

Czytaj także: Lazio wymieni obsadę bramki

Komentarze