Milan potwierdził długo wyczekiwany transfer. Amerykanin trafił pod skrzydła Stefano Piolego

Christian Pulisic
Christian Pulisic IMAGO / Action Plus

“Rossoneri” potwierdzili transfer Christiana Pulisicia. Amerykański skrzydłowy związał się z drużyną Stefano Piolego czteroletnią umową z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. W nowym zespole będzie występował na boisku z numerem 11.

  • Milan potwierdził transfer Christiana Pulisica
  • Amerykanin związał się z nowym klubem czteroletnim kontraktem
  • Skrzydłowy będzie nosił koszulkę z numerem 11

Oficjalnie: Christian Pulisic nowym zawodnikiem Milanu

Milan za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej ogłosił długo wyczekiwany transfer. Nowym zawodnikiem zespołu prowadzonego przez Stefano Piolego został Christian Pulisic. Amerykański skrzydłowy związał się z “Rossonerimi” czteroletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Transfer Christiana Pulisica do Milanu był wręcz pewny od kilku dni. Sam Ruben Loftus-Cheek po ogłoszeniu swojego transferu poinformował, że Amerykanin również zawita do Mediolanu. Stefano Pioli wreszcie zyskał prawo skrzydłowego, który będzie stanowił o sile drużyny w nadchodzących latach.

57-krotny reprezentant Stanów Zjednoczonych w minionej kampanii rozegrał 30 spotkań. Jego statystyki nie wyglądają imponująco, bowiem wpisał się tylko raz na listę strzelców, a także zanotował zaledwie dwie asysty.

Sprawdź także: Piłkarz Juventusu znalazł się na celowniku Milanu

Komentarze