Chiesa zgłoszony do Ligi Mistrzów

Federico Chiesa
Federico Chiesa PressFocus

Federico Chiesa został zgłoszony przez Juventus do rozgrywek Ligi Mistrzów. To oznacza, że w klubie liczą w powrót Włocha jeszcze przed mundialem w Katarze. Na liście powołanych znalazł się także Paul Pogba.

  • Federico Chiesa został zgłoszony przez Juventus do Ligi Mistrzów
  • Włoch od kilku miesięcy leczy poważną kontuzję
  • Wszystko wskazuje na to, że gwiazdor Starej Damy na boisko powinien wrócić w październiku

Chiesa wróci w październiku?

Ze względu na mistrzostwa świata rozgrywane w Katarze na przełomie listopada i grudnia, tegoroczna faza grupowa Ligi Mistrzów zakończy się już na początku listopada. Ten termin również może być traktowany jako szacunkowy czas powrotu do gry niektórych zawodników.

W tym wypadku przede wszystkim chodzi o Federico Chiesę, który walczy o powrót na boisku po ciężkiej kontuzji. Włoch, który zerwał więzadła krzyżowe w kolanie, być może do gry wróci już w październiku. Prognozy są optymistyczne, ale realne według włoskich mediów. Tą tezę wydaje się również potwierdzać Juventus zgłaszając swojego zawodnika do rozgrywek Ligi MIstrzów.

Wśród uprawnionych do gry w Lidze Mistrzów jest też Paul Pogba, który od powrotu do Juventusu w lipcu tego roku nie wystąpił jeszcze w żadnym oficjalnym spotkaniu Starej Damy. Francuz w październiku powinien już być zawodnikiem podstawowego składu bianconerich.

Na liście nie znalazł się z kolei Kaio Jorge, który leczy kontuzje kolana. Młody napastnik do gry wróci prawdopodobnie dopiero na przełomie października i listopada.

Lista zgłoszonych zawodników Juventusu do gry w Lidze Mistrzów: Szczęsny, De Sciglio, Bremer, Locatelli, Danilo, Chiesa, McKennie, Vlahović, Pogba, Cuadrado, Alex Sandro, Milik, Gatti, Kostić, Kean, Bonucci, Di Maria, Pinsoglio, Rugani, Rabiot, Ake, Paredes, Perin.

Zobacz również: Ten immunitet już się kończy. Jak Krzysztof Piątek chwyta się brzytwy

Komentarze

Na temat “Chiesa zgłoszony do Ligi Mistrzów

Pogba został zgłoszony wraz ze swoimi kolegami. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Przed tym był u szamana….. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Czarno widzę jego przyszłość w Juventusiku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀