Chiesa odrzucił lukratywną ofertę z Arabii Saudyjskiej

Federico Chiesa
Federico Chiesa fot.Imago / AbacaPress

Federico Chiesa według informacji Tuttosport odrzucił ostatnio lukratywną ofertę od jednego z klubów z Arabii Saudyjskiej. Jednocześnie reprezentant Włoch jest zdecydowany na to, aby kontynuować karierę w Juventusie.

  • Ciekawe wieści obiegły włoskie media w poniedziałek
  • Tuttosport przekazało, że Federico Chiesa odrzucił propozycję z klubu z Arabii Saudyjskiej
  • Włoch mógł na Bliskim Wschodzie inkasować rocznie 20 milionów euro

Chiesa nie zainteresowany przeprowadzką na Bliski Wschód

Federico Chiesa to zawodnik, który z powodu kontuzji poprzedniej kampanii nie może zaliczyć do udanych. Z powodu zerwania więzadła krzyżowego 25-latek stracił kilka miesięcy. Ostatecznie zakończył miniony sezon z zaledwie sześcioma występami w pierwszym składzie Juventusu w meczach w Serie A.

Ostatnie doniesienia medialne sugerowały, że klub z Turynu jest otwarty na sprzedaż zarówno Chiesy, jak i Dusana Vlahovicia. Takie wieści rodziły duże obawy w gronie fanów Starej Damy.

Tymczasem na szóstej stronie dzisiejszego wydania Tuttosport pojawił się artykuł, sugerujący, że ze zeszłym miesięcy cztery kluby finansowego przez rząd Arabii Saudyjskiej chciały pozyskać reprezentanta Włoch. W transfer z udziałem Chiesy celowały podobnie takie ekipy jak: Al Ittihad, Al Hilal, Al Ahli, czy Al Nassr.

Zawodnik od jednego z klubu otrzymał propozycję trzyletniej umowy. Rocznie Chiesa mógłby liczyć na zarobki w wysokości 20 milionów euro. Włoch jednak nie był zainteresowany taką propozycją.

Czytaj więcej: UEFA zadecydowała. Juventus wykluczony z Ligi Konferencji

Komentarze