Chiellini: Chcemy wygrać w Neapolu

Giorgio Chiellini
Giorgio Chiellini fot. ASInfo

Juventus zagra na wyjeździe z SSC Napoli w niedzielnym meczu 26. kolejki Serie A. Giorgio Chiellini, środkowy obrońca Starej Damy, powiedział, że jego zespół chce na Stadio San Paolo rozwiać wszelkie wątpliwości w rywalizacji o Scudetto.

Czytaj dalej…

– Nadal odczuwamy w głowach to, co spotkało nas w Madrycie i w nogach mecz w Bolonii. Spotkania w Lidze Mistrzów mają swoją cenę. Teraz czeka nas już kolejne ważne spotkanie w lidze, a w poprzednim brakowało nam płynności w naszej grze i było nam trudno. Mimo dotkliwej porażki w Madrycie zdobyliśmy jednak ważne trzy punkty – powiedział Chiellini w rozmowie z Sky Sport Italia.

– W niedzielę czeka nas kolejny wielki mecz, przeciwko drużynie, która w ostatnich latach sprawiła, że musieliśmy się sporo napocić – dodał.

Podopieczni Massimiliano Allegriego mają 13 punktów więcej od ekipy prowadzonej przez Carlo Ancelottiego. – Napoli zagra o to, aby wyścig o tytuł znów był otwarty. Oni są przynajmniej tak samo mocni jak my. My jednak chcemy zakończyć ten wyścig o tytuł i pokazać, że nie przez przypadek jesteśmy liderem – podkreślił. Początek niedzielnego spotkania w Neapolu o godzinie 20.30.

Komentarze