Chelsea złoży skargę na Bayern?

Kibice Chelsea
Kibice Chelsea fot. Rafał Rusek

Chelsea jest gotowa złożyć skargę na Bayern Monachium – podała dziś rano stacja ESPN. Angielski klub podejrzewa bowiem, że Bawarczycy stosują niedowolne metody w celu pozyskania Calluma Hudsona-Odoi.

Czytaj dalej…

Klub z Londynu dostał właśnie czwartą ofertę kupna za Calluma Hudsona Odoi, której wartość szacuje się na około 35 milionów funtów. Nie zadowala to jednak The Blues, którzy uważają, że Bayern stara się zakontraktować zawodnika w sposób niedozwolony.

W Londynie podejrzewają bowiem, że Bawarczycy koordynują swoje ruchy z agentami Hudsona-Odoi. Włodarze The Blues twierdzą, że środowisko zawodnika robi wszystko, aby młody piłkarz odrzucał każdą ofertę nowego kontraktu, co ma znacznie ułatwiać jego transfer do Bayernu Monachium.

Dodatkowo sprawę transferu podgrzał ostatnio sam dyrektor sportowy Bayernu, Hasan Salihamidzić, który potwierdził w środę, że niemieccy giganci chcą bezwzględnie podpisać kontrakt z zawodnikiem jeszcze w tym miesiącu. Taki komentarz, według włodarzy Chelsea, jest niezgodny z regułami konkurencji panującymi w Premier League.

Dodajmy, że Londyńczycy bardzo chcą zatrzymać Calluma Hudsona-Odoi w swoim zespole. Świadczyć może o tym m.in. niespodziewana decyzja trenera Maurizio Sarri’ego, aby ten zawodnik rozpoczął mecz z Tottenhamem w pierwszym składzie, w ramach półfinału Pucharu Carabao.

Komentarze