Inter wymieni się bramkarzami z Chelsea?

Kepa Arrizabalaga
Kepa Arrizabalaga PressFocus

Chelsea latem chce dokonać zmiany między słupkami. Jednym z głównych celów transferowych The Blues jest Andre Onana z Interu Mediolan. The Blues podobno są w stanie w zamian zaoferować Nerazzurrim kartę zawodniczą Kepy Arrizabalagi – podaje “Daily Mail”.

  • Andre Onana wzbudza zainteresowanie Chelsea
  • The Blues nie są zadowoleni ze swoich golkiperów
  • Latem w Londynie szykuje się zmiana między słupkami

Chelsea oferuje Interowi wymianę Kepy za Onanę

Chelsea rozgrywa bardzo słaby sezon i latem planuje dokonać kolejnych zmian w składzie. The Blues podobno nie są zadowoleni z dyspozycji swoich bramkarzy i poszukają na rynku nowego golkipera. Według “Daily Mail”, wymarzonym kandydatem włodarzy londyńczyków do wzmocnienia pozycji bramkarza na Stamford Bridge jest Andre Onana.

27-letni Kameruńczyk jest podstawowym golkiperem Interu Mediolan, gdzie na ławce rezerwowych posadził niezwykle doświadczonego Samira Handanovicia. Chelsea jest na tyle zdeterminowana, aby pozyskać byłego zawodnika Ajaxu Amsterdam, że jest w stanie włączyć w tę transakcję Kepę Arrizabalagę, który miałby trafić na Stadio Giuseppe Meazza.

Nie wiadomo jednak, czy Nerazzurri będą zainteresowani taką wymianą, ponieważ od dłuższego czasu obserwują bramkarza Empoli – Guglielmo Vicario.

Komentarze