Chelsea może pokrzyżować plany Milanu

Davide Frattesi
Davide Frattesi fot. Imago / Gribaudi / ImagePhoto

AC Milan od dłuższego czasu celuje w transfer Davide Frattessiego. Tymczasem Sky Sport Italia sugeruje, że plany Rossonerich może pokrzyżować Chelsea.

  • AC Milan ostatnio jest na świeczniku włoskich mediów
  • Rossoneri liczyli na transakcję z udziałem pomocnika Sassuolo po ewentualnej stracie Sandro Tonaliego
  • Plany ekipy z Serie A może skomplikować Chelsea
  • Przedstawiciel Premier League podobnie jak 19-krotni mistrzowie Włoch celuje w transfer Davide Frattesiego

Davide Frattesi rozchwytywany przez gigantów

AC Milan wkrótce może stracić Sandro Tonaliego. Jednocześnie sternicy Rossonerich mieli zamiar w jego miejsce pozyskać Davide Frattesiego. Tymczasem ostatnio pojawiły się ciekawe wieści na temat zawodnika.

Sky Sport Italia przekonuje, że Frattesi znajduje się również na liście życzeń Chelsea. Klub z Londynu nie ma kłopotu z wydaniem 40 milionów euro na transfer z udziałem piłkarza.

Ciekawe jest natomiast to, że sternicy The Blues mogą być podwójnym wygranym całej sytuacji. Jednocześnie mogą zaoferować Milanowi takich graczy jak Ruben Loftus-Cheek, czy Christian Pulisić, którzy nie znajdują uznania w oczach Mauricio Pochettino w Chelsea.

Frattesi ogólnie na brak zainteresowania nie może narzekać. Wcześniej zawodnika łączono już z transferami do Interu Mediolan, czy Juventusu. Chętna na pozyskanie Frettesiego miała być też AS Roma. 23-letni pomocnik ma za sobą sezon, w którym zaliczył 37 meczów. Zdobył w nich siedem bramek. Frattesi ma kontrakt ważny z Sassuolo do końca czerwca 2026 roku.

Czytaj więcej: Milan blisko porozumienia z Newcastle, rekordowy transfer tuż tuż

Komentarze