Kolejne kluby pytają o Berardiego

Domenico Berardi
Domenico Berardi PressFocus

Wydłuża się lista klubów, które intersującą się napastnikiem Sassuolo i reprezentacji Włoch Domenico Berardim. Jak informuje Sportitalia sprowadzeniem 26-letniego zawodnika interesują się przedstawiciele między innymi Chelsea, Borussii Dortmund i West Hamu United.

  • Po dobrych występach na Euro 2020 dużym zainteresowaniem cieszy się Domenico Berardi
  • O dostępność reprezentanta Włoch pytali przedstawiciele Chelsea, Borussii Dortmund i Sassuolo

Chelsea i Borussia Dortmund pytały o Berardiego

Berardi, który praktycznie całą dotychczasową karierę spędził w Sassuolo, zwrócił na siebie uwagę przedstawicieli wielu klubów dobrymi występami podczas zakończonego niedawno Euro 2020. Po turnieju reprezentanci piłkarza otrzymali wiele zapytań w sprawie ewentualnego transferu.

Wśród klubów, które miały kontaktować się w sprawie Berardiego znajdują się między innymi Chelsea i Borussia Dortmund. Z pozyskaniem piłkarza od dłuższego czasu łączony jest także West Ham United.

Piłkarz jest także atrakcyjną opcją dla innych włoskich klubów. Według medialnych doniesień mógłby liczyć na angaż w Milanie, Lazio czy Fiorentinie, ale na chwilę obecną zdecydowanie bardziej prawdopodobny jest jego wyjazd za granicę.

Berardi jest wychowankiem Sassuolo, ale przez pewien czas część praw do niego należało również do Juventusu. W turyńskim zespole nie rozegrał jednak ani jednego meczu. Ma natomiast na swoim koncie 291 występów i 105 bramek dla Sassuolo.

W reprezentacji Włoch, z którą niedawno sięgnął po mistrzostwo Europy, wystąpił do tej pory 17 razy, zdobywając pięć goli.

Zobacz także: Barcelona i Juventus nie rozważają wymiany piłkarzy

Komentarze