Milan reaguje na zainteresowanie, trwają rozmowy z pomocnikiem

Ismael Bennacer
Ismael Bennacer fot. PressFocus

Ismael Bennacer budzi poważne zainteresowanie klubów z Premier League. Milan nie chce rozstawać się ze swoim pomocnikiem, dlatego prowadzi rozmowy w sprawie przedłużenia jego kontraktu.

  • Ismael Bennacer trafił na radary czołowych klubów Premier League
  • Milan nie chce dopuścić do utraty Algierczyka i prowadzi rozmowy kontraktowe
  • Do ewentualnego transferu może dojść w trakcie letniego okienka

Milan zatrzyma lidera środka pola?

Ismael Bennacer stał się niekwestionowanym liderem środka pola Milanu. W obecnym sezonie wystąpił we wszystkich 21 spotkaniach, dwukrotnie zakładając nawet kapitańską opaskę. Nie dziwi więc, że dla mistrzów Włoch stał się on postacią kluczową, której strata byłaby bardzo bolesna.

Reprezentant Algierii cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klubów Premier League. W ostatnim czasie trafił on bowiem na radary Liverpoolu, Chelsea, Manchesteru United oraz Arsenalu. Milan jest oczywiście świadomy tworzącego się wokół niego zamieszania, dlatego chce jak najszybciej się zabezpieczyć i podpisać z nim nową umowę.

Obecny kontrakt Bennacera obowiązuje do połowy 2024 roku. Milan proponuje mu podwyżkę i pieniądze w postaci 4 milionów euro za sezon gry plus pół miliona euro w ramach różnych bonusów. Nie ulega natomiast wątpliwościom, że ekipy na ekipach z Wysp Brytyjskich nie będzie to robić wielkiego wrażenia.

Jeśli ta propozycja nie przyniesie zamierzonych rezultatów, Milan zamierza kontynuować prace nad sfinalizowaniem operacji. Władze mają czas do przyszłorocznego lata. Jeśli nie dojdą z Algierczykiem do porozumienia, wówczas zostanie on sprzedany.

Zobacz również: Piłkarze Juventusu ryzykują ogromnymi karami w związku z prowadzonym śledztwem

Komentarze