Cassano zaapelował w sprawie Lukaku

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. PressFocus


Romelu Lukaku jest jednym z tych zawodników, który jest ostatnio wymieniany jako potencjalne letnie wzmocnienie Interu Mediolanu. Gdyby taki ruch doszedł do skutku, byłby to dla Belga powrót do ekipy ze Stadio Giuseppe Meazza. Opinią na ten temat podzielił się Antonio Cassano.

  • Inter Mediolan latem ma zamiar wzmocnić się w ataku
  • W kontekście gry w szeregach Nerazzurrich wymieniany jest między innymi Romelu Lukaku
  • Swoje zdaniem na temat Belga przedstawił Antonio Cassano

Lukaku szuka miękiego lądowania?

Romelu Lukaku nie jest szczęśliwy w Chelsea. W trakcie ostatniego sezonu reprezentant Belgii kilka razy dawał do zrozumienia, że nie czuje się dobrze w klubie z Londynu i chciałby zmienić otoczenie. Nowym.starym miejsce pracy dla zawodnika może być Inter Mediolan, z czym nie może się pogodzić jeden z byłych reprezentantów Włoch.

– Na miejscu Interu nie chciałbym tego zawodnika. Powiedział, że przenosi się do wymarzonej drużyny i tam otrzyma 15 milionów euro. Gdy okazało się, że w Londynie nie spełnia oczekiwań, to, chce wrócić do Włoch – grzmiał Cassano rozmowie cytowanej przez CalcioMercato.com w Bobo TV.

– Mógł pomyśleć o tym wcześniej. Teraz powiedziałbym mu, aby został w Chelsea – dodał 39-latek.

Belgijski napastnik trafił do ekipy z Premier League latem minionego roku za 113 milionów euro. W ostatniej kampanii rozegrał 44 spotkania, zdobywając w nich 15 bramek.

Lukaku w Interze grał z kolei w latach 2019-2021. Rozegrał w ekipie z Mediolanu łącznie 95 meczów, strzelając w nich 64 gole.

Czytaj więcej: Inter szykuje alternatywę na wypadek odejścia Dumfriesa

Komentarze

Comments 5 comments

Kiedy strzelał bramki dla Interu i był jednym z najlepszych zawodników Interu to był kochany, teraz to tylko murzyn. Nie wiem czy Lukaku będzie siel kisił w Londynie wiem natomiast ze Inter się kisi z 36 letnim Dzeko

Wówczas też był murzynem ale wielbionym i kochanym przez kibiców Interu.
Chyba nie docenił szacunku jakim był obdarzony i olał kibiców Interu oraz dokonał wyboru. Także teraz to my dziękujemy.
Siedź Rom w Londynie i dużo zarabiaj!

Lukaku znowu w Interze to najlepsze co Inter mógłby zrobić, powinni stanąć na rzęsach by go odzyskać ale wygląda na to, że Interu nie stać na Lukaku, zwyczajnie to zbyt kosztowna operacja, szkoda dla Interu i Serie A gdzie ten zawodnik pokazywał swoją najlepszą wersję. Cassano wypowiada się o Lukaku jak działacze Bayernu i niemieckie media o Lewandowskim – chłodno to mało powiedziane, deprecjonowanie, znaczenia, osiągnięć i wartości po niemal dekadzie w klubie z Bawarii dowiadujemy się że w sumie Lewy to przeciętniak… itd, tak się uspokaja kibiców – odwracając kota ogonem, stara praktyka, kto by tam pamiętał jak jeszcze nie tak dawno osobistości z Bayernu z otwartą przyłbicą lobbowały za nagrodą dla najlepszego piłkarza świata dla Lewego. Podsumowując nie mówimy, że nas nie stać mówimy, że Lukaku to szrot. Nie popieram ale rozumiem że taka operacja wiązała by się z byt dużą rewolucją, przyjście Belga wymusiło by szereg istotnych ruchów a nawet mimo tego że Belg prawdopodobnie nie przyjdzie to nie można wykluczyć że kolejny ważny zawodnik Interu odejdzie by ratować budżet. Przyjście Lukaku to było by szaleństwo sprzedaży ale też prawdziwe wzmocnienie.