Carrasco do Interu, Deulofeu do Milanu

Kibice AC Milan
Kibice AC Milan fot. Grzegorz Wajda

Coraz więcej mówi się o powrocie Yannick Carrasco do Europy. Według stacji Sky Sport Italia liderem w wyścigu o jego podpis jest Inter Mediolan. W związku z tym ich lokalny rywal czyli AC Milan, który również interesował się tym piłkarzem, ma skupić się teraz na sprowadzeniu Gerarda Deulofeu z Premier League.

Czytaj dalej…

Już na początku tego roku agent Yannick Carrasco potwierdził, że zawodnik chce wrócić do Europy. Od samego początku najwięcej mówiło się o takich klubach jak AC Milan czy Manchester United. Dziennikarze Sky Sport Italia informują jednak, że sam piłkarz najbliżej jest podpisania umowy z Interem Mediolan.

Głównym atutem Nerazzurrich ma być bowiem fakt, że klub z Chin mocno zainteresowany jest usługami Antonio Candrevy, który mógłby być dołączony do tej transakcji. W związku z tym ich ich rywale zza miedzy, czyli AC Milan, swoją uwagę przerzucili na Gerarda Deulofeu, którego aktualnie możemy oglądać na angielskich boiskach. Warto podkreślić, że 24-letni Hiszpan grał już we Włoszech. W 2017 roku był on bowiem wypożyczony właśnie do Milanu, gdzie spędził sześć miesięcy.

Zarówno dziennikarze stacji Sky Sport Italia jak i portalu Sportitalia są zgodni, że piłkarz Watfordu bardzo dobrze wspomina okres spędzony w Serie A i chętnie wróciłby do Włoch podczas letniego okna transferowego. Problemem ma być w tym wypadku jednak kwota transferu, gdyż szacuje się, że Hiszpan mógłby kosztować nawet 25 milionów euro.

Komentarze