Ciekawy transfer wewnątrz Serie A. Inter pozyskał nowego wahadłowego

Carlos Augusto
Carlos Augusto IMAGO / Marco Canoniero

Inter Mediolan oficjalnie zaprezentował Carlosa Augusto jako nowego zawodnika. Brazylijski wahadłowy dołączył do “Nerazzurrich” z Monzy w ramach rocznego wypożyczenia z obowiązkiem wykupu, który ma wynosić około 15 milionów euro.

  • Carlos Augusto zasilił szeregi Interu Mediolan
  • Brazylijczyk dołączył do “Nerazzurrich” w ramach rocznego wypożyczenia
  • Po spełnieniu określonych warunków 24-latek zostanie wykupiony z Monzy

Oficjalnie: Carlos Augusto nowym zawodnikiem Interu Mediolan

Inter Mediolan za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej potwierdził przybycie długo wyczekiwanego piłkarza. Nowym zawodnikiem “Nerazzurrich” został Carlos Augusto. 24-latek był łączony z przeprowadzką do stolicy Lombardii niemal od początku okienka transferowego i wreszcie udało się dopiąć jego transfer.

Carlos Augusto dołączył do Interu w ramach rocznego wypożyczenia. Jednak po spełnieniu określonych warunków mediolański klub będzie miał obowiązek wykupu Brazylijczyka z Monzy. Media twierdzą, że “Biancorossi” zarobią na odejściu 24-latka około 15 milionów euro.

Wychowanek Corinthians zasilił szeregi Monzy latem 2020 roku. Od tego czasu brazylijski wahadłowy rozegrał 107 spotkań w koszulce “Biancorossich”. Udało mu się zdobyć 12 bramek, a także zanotować 11 asyst.

Sprawdź także: Lazio planuje pozyskać byłego pomocnika Arsenalu

Komentarze