Can: Jestem zszokowany

Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. Grzegorz Wajda

Emre Can w rozmowie z niemiecką telewizją Sky Sports Germany przyznał, że jest zszokowany brakiem powołania do kadry Juventusu FC na mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Czytaj dalej…

Szkoleniowiec Starej Damy Maurizio Sarri ogłosił kadrę swojego zespołu na fazę grupową Champions League. Wśród powołanych piłkarzy zabrakło Emre Cana, który nie krył niezadowolenia z decyzji trenera.

– Nie znalazłem się w kadrze Juventusu FC na mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów, co naprawdę mnie zszokowało. Nie mam pojęcia, dlaczego tak się stało, w zeszłym sezonie dobrze spisywałem się w tych rozgrywkach. Gra w Champions League była dla mnie priorytetem. Czekam na wyjaśnienia – wyjawił piłkarz.

Latem tego roku media informowały o zainteresowaniu pomocnikiem ze strony takich zespołów jak Bayern Monachium czy Paris Saint-Germain. Ostatecznie zawodnik zdecydował o pozostaniu w stolicy Piemontu.

25-latek jest wychowankiem Eintrachtu Frankfurt. W przeszłości grał też w Bayernie Monachium, Bayerze Leverkusen i Liverpoolu FC. Do Juventusu trafił w 2018 roku.

Komentarze