Agent Calhanoglu. “Najlepsi gracze zawsze są mile widziani w Interze”

Hakan Calhanoglu
Hakan Calhanoglu PressFocus

Hakan Calhanoglu udzielił wywiadu “La Gazzetta dello Sport”, w którym wypowiedział się na temat potencjalnej przeprowadzki Francka Kessiego do Interu Mediolan. Obaj panowie znają się z czasów wspólnej gry dla Milanu.

  • Hakan Calhanoglu lada chwila przedłuży kontrakt z Interem
  • Niewykluczone, że w Mediolanie dołączy do niego Franck Kessie
  • Iworyjczyk jest łączony z przenosinami na Stadio Giuseppe Meazza

Calhanoglu i Kessie ponownie zagrają w jednej drużynie?

Franck Kessie od kilku miesięcy jest łączony z przeprowadzką do Interu Mediolan. 26-letni pomocnik nie najlepiej wygląda w barwach Barcelony, która latem nie powinna robić problemów z jego odejściem. Hakan Calhanoglu w ostatniej rozmowie z “La Gazzetta dello Sport” podsycił plotki na temat tego transferu.

Franck to mój przyjaciel. To prawda, że jestem w kontakcie z Kessiem. Inter po niego ruszy? On jest piłkarzem Barcelony, ale wie, że nasz zespół jest na tym samym poziomie. Najlepsi zawodnicy zawsze są mile widziani w Mediolanie – przyznał kapitan reprezentacji Turcji.

Przypomnijmy, że obaj panowie mieli okazję wspólnie występować w barwach Milanu w latach 2017-2021. Ewentualne przenosiny Francka Kessiego na Stadio Giuseppe Meazza mogłyby wzbudzić spore kontrowersje, bowiem kibice mediolańskich gigantów nie darzą się sympatią.

60-krotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej w 29 spotkaniach trwającej kampanii strzelił 2 bramki i zaliczył 3 asysty. Jego wartość rynkowa jest szacowana przez portal “Transfermarkt” na 35 milionów euro.

Komentarze

Comments 2 comments