“Czekam na telefon od dyrektora sportowego ws. przedłużenia umowy”

Hakan Calhanoglu
Hakan Calhanoglu PressFocus

Hakan Calhanoglu świetnie czuje się w Interze Mediolan i ma nadzieję na kontynuowanie współpracy. Umowa środkowego pomocnika z “Nerazzurrimi” wygasa 30 czerwca 2024 roku.

  • Calhanoglu liczy na to, że przedłuży kontrakt z Interem
  • Rozmowy w tej sprawie jeszcze nie ruszyły
  • 28-latek jest szczęśliwy w Mediolanie

Hakan Calhanoglu podpisze nowy kontrakt z Interem Mediolan?

Hakan Calhanoglu udzielił wywiadu dziennikowi “Corriere della Sera”, w którym wyjawił, że jest bardzo szczęśliwy w Interze Mediolan i nie planuje zmiany otoczenia. Co więcej, 28-latek czeka na telefon od dyrektora sportowego “Nerazzurrich” w sprawie rozmów na temat przedłużenia umowy. Obecny kontrakt wygasa 30 czerwca 2024 roku.

Kapitan reprezentacji Turcji występuje w koszulce Interu Mediolan od lipca 2021 roku. Środkowy pomocnik wówczas przeniósł się na Stadio Giuseppe Meazzy na zasadzie wolnego transferu po tym, jak skończyła się jego umowa z rywalem zza miedzy “Nerazzurrich” – Milanem.

Czuję się dobrze w Mediolanie i chcę być jeszcze ważniejszy dla Interu. Wszyscy ludzie z klubu od początku mi pomagają i sprawiają, że czuję się swobodnie. Pragnę spłacić to zaufanie zdobywając kolejne trofea. Dyrektor sportowy jeszcze do mnie nie zadzwonił w sprawie rozmów na temat przedłużenia mojego kontraktu. Chcę o tym porozmawiać i czekam na telefon. Pragnę zostać w Mediolanie nawet po zakończeniu kariery – powiedział Hakan Calhanoglu.

Wierzymy, że wciąż nas stać na mistrzostwo Włoch. Jeżeli będziemy grać z taką samą jakością, jak w ostatnich meczach przed przerwą, to możemy tego dokonać. Spotkanie z Napoli, które zostanie rozegrane czwartego stycznia, będzie decydujące i powie nam wiele o reszcie sezonu – dodał turecki pomocnik w rozmowie z “Corriere della Sera”.

Komentarze