Caicedo: Walczymy zawsze do końca

Serie A
Serie A

W niezwykłych okolicznościach SS Lazio pokonało w poniedziałkowy wieczór Cagliari Calcio w meczu 16. kolejki włoskiej ekstraklasy. Stołeczny team szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylił w doliczonym czasie rywalizacji, wygrywając ostatecznie 2:1. Po zakończeniu spotkania na komentarz na jego temat pozwolił sobie Felipe Caicedo.

Czytaj dalej…

– Cały czas wierzyliśmy w wygraną. Już po meczu z Sassuolo mówiłem, że ten zespół wiele się nauczył ostatnio. Jesteśmy tak nastawieni mentalnie, że walczymy do ostatniego gwizdka sędziego o zwycięstwo – mówił napastnik Lazio w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Cieszę się, że znów udało mi się strzelić gola. Drużyna zasługuje na sukces. Co prawda Cagliari to świetna drużyna, będąca objawieniem tego sezonu, ale to my wygraliśmy. Mam wrażenie, że to zwycięstwo jest dla nas warte więcej niż tylko trzy punkty – zaznaczył Caicedo.

Poniedziałkowa wiktoria rzymian była ich ósmą z rzędu w lidze włoskiej. Taki stan rzeczy sprawia, że Lazio traci zaledwie trzy “oczka” do prowadzących w tabeli Interu Mediolan i Juventusu FC.

– Nie chcę mówić, że walczymy o scudetto. Skupiamy się na tym, aby wygrać każdy kolejny mecz. Mogę w każdym razie zapewnić, że do końca trwającej kampanii będziemy walczyć – skwitował piłkarz.

Komentarze