Cagliari vs SPAL. Zapowiedź, typy, kursy

Thiago Cionek
Thiago Cionek fot. Grzegorz Wajda

Rewelacja ostatnich tygodni, SPAL, zawita w niedziele na Sardynię, aby zmierzyć się z Cagliari. Kto okaże się lepszy w pojedynku zespołów środa tabeli? Czy drużyna z Ferrary nadal będzie kontynuowała swój pochód ku górze tabeli? W naszej zapowiedzi znajdziecie wszystkie informacje o zbliżającym się spotkaniu – od potencjalnych wyjściowych składów po historię poprzednich starć.

Czytaj dalej…

Cagliari – SPAL, ostatnie wyniki

Sardyńczycy po dwóch udanych spotkaniach (zwycięstwa nad Fiorentiną i Chievo) zagrali bardzo słabe starcie przeciwko Juventusowi. Stara Dama pokonała bowiem Cagliari dwoma bramkami, pozwalając przeciwnikom oddać tylko jeden celny strzał.

Z kolei SPAL radzi sobie w ostatnich tygodniach znakomicie. Drużyna Leonardo Sempliciego zanotowała bowiem trzy zwycięstwa z rzędu, w tym z takimi ekipami jak Lazio (1:0) czy Roma (2:1). Tak doskonałych występów chyba nikt nie mógł się spodziewać.

Cagliari – SPAL, historia

To będzie dopiero piąte spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Warto podkreślić, że żadnego wcześniejszego nie wygrała ekipa z Ferrary. Ich najlepszym wynikiem jest remis (2:2), uzyskany w październiku 2018 roku.

Cagliari – SPAL, sytuacja kadrowa

Zespół gospodarzy będzie musiał poradzić sobie bez Dario Srny oraz Lucasa Castro. Z kolei zespół z Ferrary, który w niedziele zawita na Sardynię, na boisko wybiegnie bez Vasco Reginiego oraz Manuela Lazzariego.

Cagliari – SPAL, typy i przewidywania

Sądzimy, że trzy punkty powędrują do Ferrary. SPAL gra ostatnio naprawdę dobrą piłkę i uważamy, że uda im się wygrać także z Cagliari. Nasz typ to: 0:1.

Cagliari – SPAL, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Cagliari – SPAL >>

Oferta Totolotka na mecz Cagliari – SPAL >>

Oferta Lvbet na mecz Cagliari – SPAL >>

Oferta Fortuny na mecz Cagliari – SPAL >>

Oferta forBET na mecz Cagliari – SPAL >>

Oferta Etoto na mecz Cagliari – SPAL >>

Oferta PZBuk na mecz Cagliari – SPAL >>

Cagliari – SPAL, przewidywane składy

Cagliari: Cragno – Cacciatore, Pisacane, Ceppitelli, Luca Pellegrini – Ionita, Bradarić, Padoin – Joao Pedro, Pavoletti, Barella

SPAL: Viviano – Cionek, Vicari, Felipe, Fares – Kurtić, Missiroli, Murgia, Valoti – Paloschi, Petagna

Cagliari – SPAL, transmisja meczu

Niedzielny mecz, którego początek zaplanowano na godzinę 15:00, nie będzie transmitowany w żadnej polskojęzycznej telewizji.

Komentarze