Cagliari chce zmienić warunki transferu Nandeza?

Serie A
Serie A

Według ostatnich informacji środków masowego przekazu wciąż do skutku nie doszedł transfer Nahitana Nandeza z Boca Juniors do Cagliari Calcio. Jest to podyktowane tym, że włoski klub na ostatnim etapie negocjacji zmieni warunki umowy, która zakładała, że piłkarz trafi do przedstawiciela Serie A za 18 milionów euro.

Czytaj dalej…

Informacje na temat urugwajskiego zawodnika podał TyC Sports, sugerując, że Cagliari dąży do ego, aby renegocjować warunki porozumienia. Jest to związane z tym, że z włoskim klubem łączeni są też Marko Rog i Radja Nainggolana, co sprawia, że druga linia teamu z Sardynii zostałaby solidnie wzmocniona.

Pierwotne warunku umowy związane z transferem Nandeza zakładały, że Cagliari zapłaci za zawodnika 18 milionów euro, a ponadto argentyński klub będzie mógł liczyć na 12 procent od następnego transferu z udziałem zawodnika. Tymczasem teraz sternicy włoskiego klubu chcą usunąć drugi warunek z kontraktu.

Przypomnijmy, że Urugwajczyk był już blisko dołączenia do Cagliari w styczniu. Ostatecznie jednak kluby też nie doszły do porozumienia.

Komentarze