Beniaminek Serie A bliski pozyskania napastnika Monzy

Andrea Petagna
Andrea Petagna IMAGO / Buzzi

Andrea Petagna lada moment może opuścić szeregi Monzy. Włoski napastnik bowiem znalazł się na celowniku Cagliari. Nicolo Schira informuje, że beniaminek Serie A mocno pracuje, aby jak najszybciej dopiąć transfer wychowanka Milanu.

  • Andrea Petagna nie ma przyszłość na Stadio Brianteo
  • Monza jest otwarta na sprzedaż wychowanka Milanu
  • Lada moment Włoch może zasilić szeregi Cagliari Calcio

Cagliari Calcio pracuje nad transferem Andrei Petagni

Raffaele Palladino nie wiąże przyszłości z Andreą Petagną, dlatego Monza wystawiła zawodnika na listę transferową. Początkowo włoski napastnik miał trafić do Bologni, jednak klub ze Stadio Renato Dall’Ara skupił swoją uwagę na innej “dziewiątce”. Teraz do gry o 28-latka włączył się nowy klub.

Nicolo Schira donosi, że tym zespołem, który chce sprowadzić Andreę Petagnę jest Cagliari Calcio. Beniaminek Serie A chce jak najszybciej dopiąć transfer wychowanka Milanu, dlatego przyspieszają negocjacje z Monzą. W ciągu najbliższych dni powinna się rozstrzygnąć sytuacja związana z przyszłością napastnika.

Andrea Petagna trafił do Monzy latem ubiegłego roku. W barwach “Biancorossich” rozegrał łącznie 32 spotkania. W tym czasie udało mu się pięciokrotnie wpisać na listę strzelców, a także zanotować siedem asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia 28-latka na 10 milionów euro.

Sprawdź także: Chorwacki talent w Serie A. Monza potwierdziła transfer

Komentarze