Były zawodnik Sampdorii w kręgu zainteresowań Genoi

Morten Thorsby
Morten Thorsby IMAGO / Treese

Genoa jest bliska pozyskania zawodnika Unionu Berlin – Mortena Thorsby’ego. Norweski pomocnik dołączyłby do drużyny beniaminka Serie A na zasadzie rocznego wypożyczenia, ale włoski klub posiadałby w umowie opcję wykupu, informuje “Sky Sport Italia”. Co ciekawe, 27-latek nie tak dawno bronił barwy innej drużyny ze stolicy Ligurii – Sampdorii.

  • Morten Thorsby może zasilić szeregi Genoi
  • Norweg dołączyłby do beniaminka Serie A na zasadzie wypożyczenia
  • Co ciekawe, 27-letni pomocnik w niedalekiej przeszłości występował w Sampdorii

Morten Thorsby wzbudził zainteresowanie Genoi

Jak wynika z informacji przekazanych przez “Sky Sport Italia”, Genoa jest bliska sprowadzenia Mortena Thorsby’ego z Unionu Berlin. Norweski pomocnik dołączyłby do drużyny ze stolicy Ligurii na zasadzie rocznego wypożyczenia, ale włoski klub miałby opcje jego wykupu.

Morten Thorsby może wkrótce wywołać niemałą burzę w Genui. Bowiem Norweg przez trzy sezony występował w barwach Sampdorii. Kibice tego klubu darzyli go ogromną sympatią, jednak wkrótce może to ulec zmianie, kiedy zasili szeregi Genoi.

Union Berlin latem ubiegłego roku zapłacił Sampdorii za transfer Mortena Thorsby’ego tylko 3 miliony euro. Reprezentant Norwegii w tym czasie rozegrał 34 spotkania w koszulce stołecznego klubu. Udało mu się nawet raz wpisać na listę strzelców, a także zanotować asystę.

Sprawdź także: Giganci Serie A walczą o zawodnika Monzy. Transfer kwestią czasu

Komentarze