Były napastnik Juventusu z dwoma opcjami kontynuowania kariery

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Paulo Dybala, według informacji dziennikarza Gianluca Di Marzio może w kolejnym sezonie grać w jednym z dwóch klubów z Serie A, czyli AS Roma lub SSC Napoli. Aktualnie nie ma zainteresowania piłkarzem ze strony innych ekip.

  • Gianluca Di Marzio przekazał, że Paulo Dybala ma dwie oferty
  • Znany włoski dziennikarz twierdzi, że Argentyńczyk otrzymał konretne propozycje z Romy i Napoli
  • Piłkarz od 1 lipca jest bez przynależności klubowej po wygaśnięciu umowy z Juventusem

Roma lub Napoli kolejnym klubem Dybali?

Paulo Dybala, miał do końca czerwca ważną umowę z Juventusem. Od 1 lipca jest natomiast wolnym zawodnikiem, który jednak nie przyciąga dużego zainteresowania. Swego czasu wydawało się, że Argentyńczyk zakotwiczy w Interze Mediolan. Sytuacja zmieniła się jednak o 180 stopni, gdy aktualnie wicemistrzowie Serie A sfinalizowali transakcję związaną z wypożyczeniem Romelu Lukaku.

Dziennikarz Gianluca Di Marzio twierdzi, że aktualnie tylko Roma i Napoli liczą się w grze o pozyskanie Dybali. Rzymianie w każdym razie nie mają zamiaru licytować się z klubem z Neapolu. Po prostu sternicy Giallorossich złożyli ofertę w wysokości 4,5 miliona euro rocznie plus bonusy. Sam zainteresowany oczekuje natomiast zarobków na poziomie 6-7 milionów euro.

Napoli miało natomiast przedstawić piłkarzowi propozycję, która spełnia oczekiwania zawodnika. Wiadomo jednak, że w przypadku transferu do ekipy Luciano Spallettiego zawodnik będzie musiał się zrzec praw do wizerunku, które w pełni będą należeć do klubu.

Czytaj więcej: Mourinho rozmawiał z Dybalą. Portugalczyk próbuje przekonać napastnika

Komentarze

Na temat “Były napastnik Juventusu z dwoma opcjami kontynuowania kariery