Były gracz Realu i PSG blisko Sampdorii

Jese Rodriguez
Jese Rodriguez PressFocus

Jese Rodriguez ma imponujące CV, w którym widnieją takie marki jak Real Madryt i Paris Saint-Germain. Ale Hiszpan nigdy nie rozwinął się na miarę swojego talentu, a jego ostatnim miejscem pracy było tureckie Ankaragücü. Teraz 29-latek może znaleźć zatrudnienie we Włoszech. Jak informują Gianluca Di Marzio i Nicolo Schira bliska pozyskania napastnika jest Sampdoria.

  • Sampdoria jeszcze dzisiaj może ogłosić pozyskanie nowego gracza
  • Do ekipy z Genui ma dołączyć Jese Rodriguez
  • Hiszpan czeka na testy medyczne

Jese Rodriguez bliski podpisania umowy z Samdorią

Gianluca Di Marzio twierdzi, że Jesé Rodriguez jest już w Genui i w najbliższym czasie powinien podpisać kontrakt z Sampdorią. Do finalizacji porozumienia pozostały obligatoryjne testy medyczne i oficjalne potwierdzenie warunków umowy z Blucerchiatimi. Ta ma obowiązywać do czerwca 2023 roku, ale klub zapewnił sobie opcję jej przedłużenia.

Hiszpan, który w styczniu odszedł z tureckiego Ankaragücü, gdzie w pierwszej części sezonu rozegrał 14 meczów i strzelił dwa gole, będzie musiał poczekać na finalizację przenosin Omara Colleya do Besiktasu. Jeżeli Gambijczyk dołączy do ekipy Stambułu, otworzy to drzwi dla 29-latka.

Jese Rodriguez to wychowanek Realu Madryt, który w barwach Królewskich zaliczył 94 spotkania. Reprezentant La Furia Roja zakładał także koszulkę Paris Saint-Germain, Las Palmas, Stoke, Betisu i Sportingu Lizbona.

Komentarze