Były agent Hirvinga Lozano wróży mu przenosiny do Premier League

Hirving Lozano
Hirving Lozano PressFocus

Alessandro Monfrecola, który w przeszłości był menadżerem Hirvinga Lozano, udzielił bardzo ciekawego wywiadu. Agent piłkarski wypowiedział się m.in. na temat przyszłości swojego byłego klienta.

  • Monfrecola uważa, że Hirving Lozano latem zmieni otoczenie
  • Potencjalnym kierunkiem Meksykanina miałby być Manchester United
  • Menadżer uważa, że Hirving nie pokazał jeszcze pełnego potencjału

Hirving Lozano ruszy na podbój Premier League?

Ex-menadżer Hirvinga Lozano – Alessandro Monfrecola – udzielił wywiadu, w którym zabrał głos na temat swojego byłego podopiecznego. – Hirving nigdy nie ukrywał, że kocha Barcelonę czy Real Madryt, ale jeśli Carlo Ancelotti ponownie się w nim nie zakocha, to transfer do Hiszpanii się nie wydarzy. Myślę, że mógłby wylądować w Manchesterze United lub Evertonie – powiedział Monfrecola.

W grę mogą wejść oczywiście też inne zespoły z Anglii. Moje osobiste przewidywania są takie, że Hirving w czerwcu przyszłego roku odejdzie z Napoli, mimo że jest tutaj bardzo szczęśliwy. On wciąż nie pokazał pełni swoich możliwości – dodał były agent filigranowego skrzydłowego.

58-krotny reprezentant Meksyku występuje w barwach zespołu popularnych “Azzurrich” od sierpnia 2019 roku, kiedy to trafił na Stadio San Paolo za 45 mln euro z PSV Eindhoven.

Hirving Lozano w 9 spotkaniach trwającej kampanii zaliczył 1 asystę. Jego wartość rynkowa jest szacowana przez “Transfermarkt” na 30 milionów euro. Napoli po ośmiu kolejka tego sezonu Serie A zajmuje pozycję lidera.

Komentarze