Były agent: Icardi bardzo się zmienił

Serie A
Serie A

Mauro Icardi w środę przestał być kapitanem Interu Mediolan. Następnie nie znalazł się kadrze Nerazzurrich na czwartkowym meczu 1/16 Ligi Europy przeciwko Rapidowi Wiedeń. Media informują, że to wszystko jest spowodowane przedłużającymi się negocjacjami napastnika z klubem z San Siro w sprawie nowego kontraktu.

Czytaj dalej…

– Mauro się zmienił. Jego sposób myślenia, a także to, jak widzi wiele rzeczy, bardzo się zmieniło – powiedział Ablan Moreno, były agent Argentyńczyka, w rozmowie z serwisem Calciomercato.com.

– Dla mnie sprawa z zewnątrz wygląda na oczywistą. Tak szczerze, to wszystkiego tego się spodziewałem. Uważam, że najgorsze dopiero nadejdzie – dodał.

– Inter zadziałał w logiczny sposób, widząc jak zachował się obóz Icardiego. Klub zachował się odpowiednio do tej sytuacji – ocenił.

– Ausillio jest wielkim profesjonalistą. On zawsze poważnie podchodzi do wszystkich rzeczy, dlatego zdecydował się zabrać opaskę kapitana Icardiemu. Kiedy ja byłem agentem tego piłkarza, nigdy do czegoś takiego nie doszło. Wszystko było przeprowadzane profesjonalnie, a przede wszystkim tylko w rozmowach między zainteresowanymi stronami – podkreślił.

Icardi występuje trafił do Interu w 2013 roku z Sampdorii Genua. W obecnym sezonie rozegrał 28 meczów Nerazzurrich we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 15 goli i zanotował trzy asysty. Kontrakt 25-latka obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Komentarze