Był trener Spartaka ujawnił, że mógł prowadzić Juventus

Massimo Carrera
Massimo Carrera fot. Imago / ANE Edition

Juventus ma nadzieję, że w sezonie 2023/2024 da radę powalczyć o miejsce premiowane grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Wciąż natomiast nie ma pewności, kto poprowadzi Starą Damę w nowej kampanii. Ostatnio podgrzał temat były szkoleniowiec Spartaka Moskwa.

  • Juventus to bez wątpienia jeden z gigantów Serie A, mimo że aktualnie notuje nieco gorszy czas
  • W jednym z wywiadów Massimo Carrera przyznał, że był blisko przejęcia sterów nad ekipą z Turynu
  • 59-letni trener aktualnie jest bez pracy

Carrera był blisko pracy w Juve

Juventus zaczyna przygotowania do nowej kampanii. Wciąż natomiast niejasne jest, czy Massimiliano Allegri będzie dowodził zespołem. Tym bardziej że jeden z trenerów ujawnił, że w przeszłości był poważnie brany pod uwagę przez klubowych sterników do zatrudnienia w Juve.

– Naprawdę byłem jednym z kandydatów na stanowisko głównego trenera Juventusu, ale potem działacze dokonali innego wyboru. Oczywiście byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym poprowadził ten zespół, ale niestety tak się nie stało – przekazał Massmimo Carrera w rozmowie z Corriere dello Sport.

59-latek w przeszłości grał w Juve. Swego czasu był też członkiem sztabu szkoleniowego turyńczyków. Aktualnie jest bez pracy po tym, jak rozstał się z Bari w kwietniu 2021 roku. Na swoim koncie Carrera ma też pracę w Spartaku Moskwa, z którym w 2017 roku wygrał mistrzostwo Rosji.

Czytaj więcej: Inter i Juventus walczą o gwiazdora Lazio

Komentarze