Skandaliczne zachowanie kibiców Napoli. Awantura pod hotelem piłkarzy Milanu

Milan – Napoli
Milan – Napoli Pressfocus

Noc poprzedzająca spotkanie rewanżowe Napoli z Milanem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów nie należała dla zawodników Rossonerich do najprzyjemniejszych. Dziennikarze Sky Italia przekazali, że kibice Błękitnych użyli klaksonów, trąbek, a nawet fajerwerków, żeby przeszkodzić piłkarzom Milanu w odpoczynku przed ważnym meczem.

  • We wtorek Napoli i Milan zmierzą się w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów
  • W nocy kibice Napoli starali się uniemożliwić piłkarzom Rossonerich odpoczynku przed spotkaniem
  • Fani Błękitnych intonowali również obraźliwe przyśpiewki pod adresem piłkarzy Milanu

Kibice Napoli dali się we znaki zawodnikom Milanu

Milan dość zaskakująco odniósł zwycięstwo w pierwszym meczu ćwierćfinałowym przeciwko Napoli. Rossoneri wygrali 1:0 dzięki bramce Ismaela Bennacera i jest bliżej awansu do półfinału rozgrywek. We wtorek w Neapolu podopieczni Stefano Pioliego zmierzą się z Napoli w rewanżu. 

Dziennikarze Sky Italia poinformowali, że w nocy z poniedziałku na wtorek około 150 fanów Napoli stawiło się pod hotelem, w którym przebywali zawodnicy Milanu. W ruch poszły klaksony, trąbki, a nawet fajerwerki. Wszystko po to, aby uniemożliwić piłkarzom z Mediolanu odpoczynek przed ważnym meczem.

Jeszcze większe szczegóły dotyczące sprawy przekazała redakcja La Gazzetta dello Sport. Zgodnie z wiedzą jej dziennikarzy, kibice Napoli intonowali przyśpiewki obrażające Paolo Maldiniego, Rafaela Leao, Theo Hernandeza i Oliviera Girouda. We wtorek o godzinie 21:00 przekonamy się, czy ich działania przyniosły spodziewany skutek. 

Kluby nie wystosowały jeszcze oficjalnych komunikatów w sprawie zachowania kibiców Napoli.

Komentarze