Brozović wszczął awanturę. Interweniowała policja

Marcelo Brozović
Marcelo Brozović fot. Grzegorz Wajda

Kolejne kłopoty pomocnika Interu Mediolan. Tym razem Marcelo Brozović musiał być uspokajany przez lokalną policję, po tym jak awanturował się minionej nocy na pogotowiu – poinformowała agencja ANSA.

Czytaj dalej…

Policja wezwana została po tym, jak 27-letni Chorwat wszczął awanturę, domagając się przyjęcia jego 42-letniego przyjaciela, z lekkim urazem nogi, poza kolejnością i przed pacjentami z poważniejszymi urazami.

Brozović miał być pod wpływem alkoholu i uspokoił się dopiero po tym, jak funkcjonariusze policji ostrzegli go, że jego zachowanie może doprowadzić do postawienia mu zarzutów karnych. Po całym zdarzeniu, piłkarz miał przeprosić wszystkich za swoje zachowanie, w tym lekarzy pracujących w placówce.

Brozović problemem Interu?

Zachowanie chorwackiego pomocnika może niepokoić przedstawicieli Interu Mediolan. Nie jest bowiem to jego pierwszy wybryk. Na początku lipca, piłkarz został ukarany przez klub grzywną w wysokości 100 tysięcy euro, po tym jak został zatrzymany przez policję o drugiej w nocy, prowadząc auto pod spożyciu alkoholu.

Komentarze