Brozović: Muszę poprawić się w fazie defensywnej

Marcelo Brozović
Marcelo Brozović fot. Grzegorz Wajda

– To oczywiście najlepszy Inter, w jakim grałem – powiedział pomocnik Nerazzurrich Marcelo Brozović. Chorwat jest ważnym zawodnikiem drużyny prowadzonej od tego sezonu przez Antonio Conte.

Czytaj dalej…

– Dołączyło do nas wielu doświadczonych zawodników i z pewnością jesteśmy mocni. Jutro czeka nas ważne spotkanie, gramy u siebie i chcemy wygrać – powiedział pomocnik. W środę Inter w meczu Ligi Mistrzów zmierzy się z Borussią Dortmund.

– Mój sposób gry nie zmienia się zbyt mocno pod nieobecność Sensiego, po prostu muszę robić swoje. Bez niego będzie trudniej, ale i tak musimy wygrać – kontynuował.

– Trzy lub cztery lata temu byłem młodszy. Wiele rzeczy się zmienił, został między innymi ojcem i to jest dla mnie najważniejsze. Teraz patrzę na pewne rzeczy inaczej – mówił pomocnik.

– Gdy nie byłem w dobrej formie, pracowałem indywidualnie. Dużo pracowałem nad sobą i przyszedł trener z jasnym pomysłem na to, czego ode mnie oczekuje. Nadal muszę się poprawić w fazie defensywnej. Muszę być bardziej uważny i trener również mu to powiedział – dodał chorwacki pomocnik.

– Muszę funkcjonować jako defensywna tarcza. Na pewno mogę zrobić więcej. Być może czasami zbyt łatwo pracę piłkę, więc muszę być bardziej skupiony – dodał.

Komentarze