Brozovic uciął spekulacje na temat swojej przyszłości

Marcelo Brozovic
Marcelo Brozovic PressFocus

Kontrakt Marcelo Brozovicia z Interem Mediolan obowiązuje do końca bieżącego sezonu. Pomimo zainteresowania ze strony Tottenhamu i Newcastle United, Chorwat chce pozostać na Stadio Giuseppe Meazza.

  • Marcelo Brozovic jest związany z Interem do czerwca 2022 roku
  • Mimo, że Chorwat budzi zainteresowanie takich klubów, jak Tottenham czy Newcastle United, chce pozostać w Mediolanie
  • Ostatnio potwierdził to w rozmowie z jednym z włoskich dziennikarzy

Brozovic chce pozostać w Interze

Przyszłość Marcelo Brozovicia stoi pod znakiem zapytania. Kontrakt Chorwata z Interem Mediolan wygasa 30 czerwca 2022 roku, a obie strony nie doszły jeszcze do porozumienia w sprawie jego przedłużenia. Pomocnik jest integralną częścią mistrzów Włoch, toteż Nerazzurrim zależy, by współpraca trwała dłużej.

Ostatnio wypłynęła rozmowa na Instagramie, w której Brozovic potwierdził włoskiemu dziennikarzowi, Fabrizio Biasinowi, że jego wolą jest pozostać na Stadio Giuseppe Meazza.

Zarząd Interu pracuje pełną parą. Niedawno udało się przedłużyć kontrakty z Alessandro Bastonim, Lautaro Martinezem i Nicolo Barellą. Brozovic jest następny w kolejce po nową umowę. Dyrektor Nerazzurrich, Beppe Marotta, jest pewny, że ostatecznie 29-latek pozostanie w Mediolanie na dłużej. Pierwsze spotkanie z jego agentem miało miejsce w tym tygodniu.

Sam pomocnik oczekuje podwyżki, zwłaszcza, że zainteresowanie nim wyraziły kluby Premier League: Tottenham i Newcastle. Fanem talentu Chorwata jest Antonio Conte oraz Fabio Paratici, który próbował sprowadzić go do Juventusu. Obaj panowie pracują teraz na chwałę londyńskich Spurs. Mimo tego wszystko wskazuje na to, że Brozovic będzie kontynuował swoją karierę w niebiesko-czarnych barwach.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Przeczytaj również: Milan wytypował następcę Kessiego?

Komentarze