Juventus już znalazł następcę De Ligta. Transfer Bremera potwierdzony!

Gleison Bremer
Gleison Bremer PressFocus

Juventus długo się nie zastanawiał i szybko znalazł następcę Matthijsa De Ligta. Zaledwie dwa dni po sprzedaży Holendra, Stara Dama oficjalnie potwierdziła transfer Gleisona Bremera z Torino.

  • Gleison Bremer zawodnikiem Juventusu
  • Stara Dama przebiła ofertę Inter Mediolan
  • Bianconeri szybko znaleźli następcę De Ligta

Wielkie wzmocnienie Juventusu

Gleison Bremer miał dołączyć do Interu Mediolan, ale po sprzedaży De Ligta, w ostatniej chwili do walki o Brazylijczyka włączył się Juventus. Bianconeri szybko przebili ofertę zespołu z Mediolanu i osiągnęli porozumienie zarówno z Torino, jak i Gleisonem Bremerem.

Brazylijczyk podpisał z Juventusem pięcioletni kontrakt obowiązujący do czerwca 2027 roku.

Urodzony w 1997 roku w Itapitanga w Brazylii Gleison Bremer Silva Nascimento jest silnym fizycznie obrońcą potrafiącym się świetnie ustawić w defensywie i grać głową. Na boisku jest nie ustępliwy i waleczny. Oprócz tego w ciągu swojej trzyletniej kariery w Serie A zdobył trzynaście goli.

Bremer rozpoczął karierę w Brazylii, najpierw w młodzieżowych zespołach Desportivo Brasil, a następnie w San Paolo. Debiutował jako zawodowiec w 2017 roku z Atletico Mineiro, a w 2018 roku przyjechał do Włoch, do Torino, z którym rozegrał 110 meczów, z czego 105 jako zawodnik pierwszego składu.

Zobacz również: Jorginho wciąż nie pogodzony z brakiem Italii na mundialu. “To szaleństwo!”

Komentarze

Na temat “Juventus już znalazł następcę De Ligta. Transfer Bremera potwierdzony!