Bremer gotowy na nowy sezon Serie A

Gleison Bremer
Gleison Bremer fot. PressFocus

Juventus tego lata pozyskał z Gleisona Bremera z Torino. Nowy defensor Starej Damy jest nakręcony na sukces przed startem nowego sezonu. Taki wniosek można stawiać po ostatnim wpisie piłkarza na jednym z portali społecznościowych.

  • Juventus już niebawem zacznie zmagania ligowe
  • Ciekawy wpis na Instagramie opublikował Gleison Bremer
  • Brazylijczyk dał jasno do zrozumienia, że chce wygrywać trofea w klubie z Turynu

Bremer z optymizmem patrzy w przyszłość

Juventus chce za wszelką cenę wrócić w sezonie 2022/2023 na szczyt. Ekipa z Turynu w dwóch ostatnich sezonach nie tylko nie wywalczyła Scudetto, ale też szybko odpadała z Ligi Mistrzów. W nowej kampanii ma się to zmienić. Tymczasem za pośrednictwem Instagram gotowość do nowego sezonu zapowiedział nowy nabytek wielokrotnych mistrzów Serie A.

“Koniec okresu przygotowawczego. Dziękuje kibicom za wsparcie. Jestem pewny, że to będzie sezon sukcesów i zwycięstw. Nie będzie to łatwe, ale będę walczył każdego dnia, chcąc zawsze dawać z siebie wszystko” – napisał Bremer na Instagramie.

Zobacz także:

Stara Dama nowy sezon ligowe zacznie w poniedziałek 15 sierpnia. Pierwszym przeciwnikiem Juventusu będzie Sassuolo.

Turyńczycy nową kampanię zaczną z kłopotami kadrowymi. W pierwszym spotkaniu ligowym Juventus będzie osłabiony brakiem kontuzjowanych: Paula Pogby, Wojciecha Szczęsnego, czy Westona McKenniego. Wcześniej natomiast z gry wypadli Federico Chiesa i Kaio Jorge.

Czytaj więcej: Juventus próbuje przekonać Eintracht

Komentarze

Na temat “Bremer gotowy na nowy sezon Serie A

Hmm a co ma powiedzieć? Będzie baaaardzo ciężko. Oj baaardzo ciężko żeby cokolwiek ugrać. Mam tylko nadzieję, że zawodowcy w osobach Sandro i Bonucci choć trochę się ogarną i nie oduczą go gry obroonej…