Bremer będzie pauzował przez około trzy tygodnie

v
v PressFocus

Kolejny cios dla Juventusu. Pierwsze raporty włoskich mediów sugerują, że Gleison Bremer, który nie dokończył sobotniego spotkania z Torino z powodu urazu będzie pauzował przez około trzy tygodnie.

  • Kolejny gracz Juventusu będzie pauzował z powodu kontuzji
  • Bremer urazu nabawił się w meczu z Torino
  • Brazylijczyk będzie niedostępny przez około trzy tygodnie

Kolejny piłkarz Juventusu odpocznie od gry z powodu kontuzji

Bremer dołączył do Juventusu z Torino przed rozpoczęciem obecnej kampanii za 41 milionów euro. 25-letni Brazylijczyk uznawany w poprzednich rozgrywkach za jednego z najlepszych defensorów ligi zaliczył bardzo udany start w drużynie Starej Damy.

Bremer z powodu urazu był zmuszony opuścić plac gry w 51. minucie meczu derbowego z Torino w sobotę. W jego miejsce na murawie pojawił Leonardo Bonucci.

Jak donosi Tuttosport, Bremer przejdzie w poniedziałek serię testów medycznych w J-Medical, ale Juventus obawia się, że z powodu kontuzji będzie niedostępny od dwóch do trzech tygodni. Wszystko wskazuje na to, że nie zagra w decydujących meczach Ligi Mistrzów przeciwko Benfice Lizbona i Paris Saint-Germain.

Wstępne prognozy sugerują problem mięśniowy, jednak dopiero po szczegółowych badaniach będzie można określić, jak bardzo jest poważny. Pewne jest natomiast, że Brazylijczyk nie będzie ryzykował szybszego powrotu do zdrowia na miesiąc przed mundialem. Obrońca wróci do gry dopiero w momencie, gdy po odzyskaniu pełnej sprawności.

Bremer rozegrał trzynaście spotkań w obecnych rozgrywkach, w tym trzy w Lidze Mistrzów. Na swoim koncie ma jednego gola.

Zobacz również: Roma wzmocni się zimą. Warunki ustalone

Komentarze

Comments 3 comments