Włoscy giganci walczą o transfer Gleisona Bremera

Gleison Bremer
Gleison Bremer Pressfocus

Gleison Bremer w trakcie letniego okienka transferowego wzbudza ogromne zainteresowanie. Gwiazda Torino może wkrótce zmienić pracodawcę, a o jego podpis na kontrakcie zabiegają przede wszystkim Inter Mediolan i Juventus. Nowe informacje ws. jego przyszłości przekazał Fabrizio Romano.

  • Intencją Gleisona Bremera jest transfer do drużyny, która gra w Lidze Mistrzów
  • Najbliżej porozumienia z Torino ws. jego transferu jest Inter Mediolan
  • Jeśli Nerazzurri nie dojdą do consensusu z Bykami, operację postara się przechwycić Juventus

Liga Mistrzów priorytetem dla Bremera

Kontrakt wiążący Gleisona Bremera z Torino ważny jest jeszcze tylko przez rok. Brazylijczyk nie zdecydował się na jego przedłużenie, dlatego media nie mają wątpliwości, że latem zmieni on pracodawcę. 25-latek jest liderem formacji obronnej Byków, a w ubiegłym sezonie wystąpił w 33 meczach. Dołożył w nich trzy bramki. 

Priorytetem dla zawodnika jest gra w Lidze Mistrzów, co przyznał w jednym z ostatnich wywiadów. Szans na to nie ma w barwach Torino, dlatego chciałby latem przenieść się do silniejszego zespołu. Zaawansowane negocjacje z obrońcą od dłuższego czasu prowadzi Inter Mediolan. Kluby nie doszły jednak jeszcze do porozumienia ws. transferu.

Fabrizio Romano przekazał w poniedziałek, że ostatnia oferta Interu opiewała na 30 milionów euro. Dojść do tego mogą jeszcze dodatkowe bonusy. W razie fiaska negocjacji z Nerazzurri, operację postara się przechwycić Juventus. Stara Dama w najbliższych dniach pożegna się z Matthijsem de Ligtem, który zdecydował się na przenosiny do Bayernu. Na jego miejsce wskoczyć mógłby właśnie Bremer.

Zobacz również: Juventus traci De Ligta, transfer na ostatniej prostej

Komentarze

Comments 5 comments

Juve podobno oferuje 35+5 w bonusach czyli o ok. 10 mln więcej od Interu. Dla zawodnika 5mln netto czyli 167% tego co IM.
Wg mni Juve gra na podbicie stawki, a tak naprawdę chcą pozyskać lewonoznwgo stopera czyli Pau Torresa lub Gabriela.