Andre Onana: zasługujemy na większy szacunek

Andre Onana
Andre Onana Pressfocus

Inter Mediolan radzi sobie w obecnym sezonie przyzwoicie, a w Lidze Mistrzów udało mu się awansować do ćwierćfinału. Zdaniem Andre Onany, Nerazzurri zasługują na większy szacunek w Europie ze względu na swoje dokonania. 

  • Inter Mediolan pozostaje w rywalizacji o puchar Włoch i Ligę Mistrzów
  • W ćwierćfinale europejskich pucharów Nerazzurri zmierzą się z Benfiką
  • Andre Onana uważa, że Inter zasługuje na większy szacunek i uznanie

Bramkarz Interu zadowolony z przebiegu sezonu

Wszystko wskazuje na to, że Inter Mediolan będzie do końca sezonu rywalizował z Lazio Rzym i Milanem o tytuł wicemistrza Włoch. Nerazzurri pozostają również w grze o puchar Włoch, gdzie w półfinale zmierzą się z Juventusem. W Lidze Mistrzów natomiast udało im się już awansować do ćwierćfinału. 

Andre Onana jest zdania, że Interowi należy się większy szacunek ze względu na jego rezultaty w obecnym sezonie. Podkreślił on, że zespół awansował do fazy pucharowej Ligi Mistrzów z wyjątkowo wymagającej grupy.

– Zasługujemy na większy szacunek, bo jednak zesłaliśmy FC Barcelonę do Ligi Europy, a grupa była wyjątkowo wymagająca. Pokazaliśmy, że jesteśmy silną drużyną. To, co zdarzy się w dwumeczu z Benfiką nie ma znaczenia, ale staniemy do rywalizacji z zamiarem wygrania jej – stwierdził bramkarz. 

Golkiper przyznał również, że jego głównym celem jest wygranie wszystkich możliwych trofeów z Interem.

– Chcę wygrać wszystko. Trzeba grać bez strachu. Jeśli pojawia się strach, lepiej nie brać go ze sobą na boisko. Czekają nas trudne miesiące, ale trenujemy ciężko właśnie dla takich meczów, jak nadchodzący z Juventusem, czy Benfiką. Musimy starać się podczas treningów i jestem przekonany, że jeśli dobrze wykonamy swoją robotę, będzie to miesiąc pełen satysfakcji – dodał. 

Czytaj również: Inter uratuje niechcianego napastnika Chelsea?

Komentarze