Media: Znana data powrotu do gry Mike Maignana

Mike Maignan
Mike Maignan Pressfocus

Kibice i sztab szkoleniowy Milanu z niecierpliwością wyczekują powrotu do zdrowia Mike Maignana. Francuz od wielu miesięcy pozostaje kontuzjowany, a media wskazały datę prawdopodobną datę jego powrotu na boisko. Golkiper może zagrać w ligowym meczu z Atalantą. 

  • Mike Maignan od niemal pięciu miesięcy zmaga się z kontuzją
  • Sztab szkoleniowy wyczekuje już powrotu Francuza na boisko
  • Zdaniem włoskich mediów golkiper będzie mógł zagrać w ligowym meczu z Atalantą

Maignan gotowy do gry na przyszły mecz ligowy?

Pod nieobecność Mike Maignana między słupkami Milanu zastępuje go Ciprian Tatarusanu. Doświadczony reprezentant Rumunii nie spisuje się zbyt dobrze, a w wielu meczach jego błędy prowadziły do utraty bramek. Dlatego też kibice nie mogą się już doczekać, kiedy do gry wróci Francuz.

Dziennikarze Sky Italia twierdzą, że Mike Maignan może być już gotowy do gry na mecz ligowy z Atalantą. Ten zaplanowany został na 26 lutego. Oznacza to, że Francuz zagrałby już także w starciu rewanżowym z Tottenhamem w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Inne źródła jako datę powrotu golkipera wskazują ligowy mecz z Fiorentiną. Przekazano również informacje na temat potencjalnego powrotu do zdrowia Davide’a Calabrii.

26-latek nie rozegrał dwóch ostatnich spotkań, a według włoskich mediów jego rekonwalescencja potrwa jeszcze około dwóch tygodni. Wkrótce gotowy do gry powinien być również Ismael Bennacer. 

Także u nas: Osimhen uspokoił fanów w kwestii swojego zdrowia

Komentarze