Brahim Diaz z pozytywnym wynikiem testu covidowego

Brahim Diaz
Brahim Diaz fot. PressFocus

AC Milan w sobotę wieczorem zmierzy się z Hellasem Werona w spotkaniu ósmej kolejki Serie A. Po tym, jak koronawirus wykluczył z gry w tym boju Theo Hernandeza, kolejny zawodnik dołączył do listy nieobecnych w boju z Gialloblu. Brahim Diaz uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19.

  • AC Milan w sobotę rozegra kolejne spotkanie ligowe
  • Rossoneri w starciu z Gialloblu będą musieli radzić sobie bez kilku zawodników
  • Ekipa z Mediolanu będzie musiała radzić sobie bez między innymi Theo Hernandeza i Brahima Diaza

Koronawirus zaatakował Milan

AC Milan w konfrontacji z Hellasem Werona powalczy o swoje siódme zwycięstwo w trakcie trwającej kampanii. Tymczasem w jednym z ostatnich komunikatów klubu z San Siro ogłoszono, że zakażony koronawirusem został Brahim Diaz.

Klub z Mediolanu poinformował, że zawodnik czuje się dobrze i został poddany kwarantannie. Zgodnie z protokołem medycznym ustalonym przez władze zdrowotne.

“AC Milan ogłasza, że ​​​​Brahim Díaz uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa, który miał miejsce dzisiaj. Piłkarze czuje się dobrze i został poddany samoizolacji w domu. Pozostali zawodnicy mieli wyniki negatywne” – czytamy w oświadczeniu opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej Milanu.

“Ścisłe monitorowanie za pomocą testów wymazowych będzie następowało zgodnie ze wytycznymi dostarczonymi przez odpowiednie organy ds. zdrowia” – czytamy dalej.

Rossoneri plasują się przed sobotnią potyczką na drugiej pozycji w ligowej tabeli, legitymując się dorobkiem 19 punktów na koncie. Milan do lidera SSC Napoli traci dwa oczka.

Czytaj więcej: Mirante opowiedział o odczuciach po transferze do Milanu

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8. marca 2022 01:13.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Comments 2 comments

To jest jakaś klątwa… Na chwilę obecną 7 zawodników z kadry wyłączonych z gry, plus Rebić z urazem na wczorajszym treningu co powoduje, że jego występ stoi pod znakiem zapytania. Dodatkowo Ibra włączony do kadry, ale z wątpliwymi szansami na występ. Wygląda to naprawdę tragicznie.