Milan musi zdecydować co z przyszłością pomocnika

Brahim Diaz
Brahim Diaz Pressfocus

Choć Brahim Diaz nie występuje w tym sezonie regularnie w podstawowym składzie AC Milanu, to całkiem nieźle wykorzystuje szanse, które otrzymuje. Hiszpan jest zadowolony z pobytu we Włoszech i nie wydaje się, żeby miał wrócić do Realu Madryt, z którego jest wypożyczony.

  • Brahim Diaz obecnie spędza trzeci już sezon na wypożyczeniu w Milanie
  • Rossoneri mają możliwość wykupienia go z Realu Madryt za 22 miliony euro
  • Hiszpan podkreślił w wywiadzie, że dobrze czuje się w Mediolanie i zasugerował, że chciałby zostać w nim na stałe

Przyszłość Brahima Diaza wciąż niejasna

Brahim Diaz w ostatnich latach regularnie był wypożyczany przez Real Madryt, który nie widział dla niego miejsca w składzie. Hiszpański skrzydłowy całkiem dobrze odnalazł się w AC Milanie, gdzie dostaje zdecydowanie więcej szans do gry aniżeli w barwach Królewskich. Z tego też względu nie planuje wracać już do Madrytu. 

Dziennikarze stacji Sky Sports zapytali ostatnio 23-latka o jego ewentualny powrót do Realu Madryt. Otrzymali jedynie lakoniczną odpowiedź.

– Jestem bardzo szczęśliwy tutaj, w Milanie i staram się dawać z siebie wszystko, żeby tylko pomóc zespołowi – stwierdził Hiszpan.

Rossoneri mają wraz z końcem sezonu zdecydować, czy wykupią Brahima Diaza z Realu Madryt. Klauzula odstępnego 23-latka wynosi 22 miliony euro. Los Blancos natomiast zagwarantowali sobie możliwość odkupienia go w przyszłości za ok. 27 milionów euro. W tym sezonie Brahim Diaz rozegrał 10 meczów, Zanotował w nich dwie bramki i asystę. 

Komentarze