Wolą Milan od Premier League. Rossoneri szykują dwa transfery

Sven Botman
Sven Botman PressFocus

Sven Botman i Charles De Ketelaere są poważnymi kandydatami do wzmocnienia Milanu. Co ważne dla Rossonerich, obaj zawodnicy preferują przenosiny do Mediolanu, choć są również kuszeni przez kluby Premier League.

  • Milan kontynuuje starania o pozyskanie Svena Botmana i Charlesa De Ketelaere
  • Obu piłkarzy kuszą także przedstawiciele klubów Premier League
  • Borman i De Ketelaere są jednak gotowi na grę w Mediolanie

Botman i De Ketelaere chcą do Milanu

Sprowadzenie nowego środkowego obrońcy i ofensywnego pomocnika to priorytety nowych mistrzów Włoch na letnie okno transferowe. Poważnymi kandydatami na te dwie pozycje są właśnie Sven Botman i Charles De Ketelaere, z którym Milanu prowadzi rozmowy już od dłuższego czasu. 

Reprezentanci Botmana już w lutym osiągnęli porozumienie z Milanem w sprawie warunków kontraktu dla zawodnika, ale do tej pory Rossonerim nie udało się dogadać z Lille w sprawie kwoty odstępnego. Jak informuje La Gazzette dello Sport, Milan oferował za Holendra 30 milionów euro, ale informacja o zainteresowaniu piłkarzem ze strony klubów Premier League, a w szczególności Newcastle United, sprawiła, że jego cena wzrosła.

Atutem Milanu w rozmowach z Lille jest fakt, że sam Botman wolałby przenieść się do Mediolanu niż do Newcastle. W podobnej sytuacji jest także De Ketelaere, który jest skłonny przyjął ofertę Rossonerich kosztem propozycji Leicester City, które ma być gotowe zapłacić za niego 35 milionów euro. 

Zobacz także: Milan wykupi doświadczonego obrońcę AS Romy

Komentarze