Bonucci wolał dmuchać na zimne. Czy zagra z Interem?

Możliwe, że w meczu Pucharu Włoch przeciwko Interowi Juventus będzie musiał poradzić sobie bez Leonardo Bonucciego. Doświadczony defensor nabawił się urazu podczas sobotniego spotkania z Romą. W klubie są jednak dobrej myśli i zakładają, że zawodnik szybko dojdzie do siebie.

Bonucci sam poprosił o zmianę w końcówce wspomnianego meczu. – Poczułem ukłucie, ale to nic poważnego. Wolałem po prostu zejść z boiska, zwłaszcza, że drużyna miała jeszcze do wykorzystania zmianę – powiedział zawodnik po meczu w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Dziennikarze od razu zaczęli spekulować czy Bonucci będzie zdolny do gry w zaplanowanym na przyszły wtorek meczu Pucharu Włoch z Interem Mediolan. O sprawę tę zapytano trenera Andreę Pirlo.

Zobaczymy. Leonardo zostanie poddany dokładnym badaniom i okaże się w jakiej będzie formie fizycznej – powiedział Pirlo, zaznaczając przy tym, że Juventus nie będzie na siłę posyłać zawodnika na boisko. Nikt nie chce pogorszenia jego stanu zdrowia.

Juventus z zaliczką przed rewanżem

Stara Dama wygrała pierwszy wyjazdowy mecz Pucharu Włoch z Interem 2:1. Rewanż odbędzie się we wtorek o 20:45 w Turynie.

Jeśli chodzi o rozgrywki Serie A, Juventus jest trzeci w ligowej tabeli i ma na koncie 42 punkty. To pięć mniej niż prowadzący Inter, który rozegrał jeden mecz więcej.

Komentarze