Bonucci przerwał ciszę po kompromitacji

Leonardo Bonucci
Leonardo Bonucci fot. PressFocus

Juventus FC w sobotnim meczu drugiej kolejki Serie A sensacyjnie przegrał z Empoli FC 0:1. Tymczasem Leonardo Bonucci na łamach mediów społecznościowych zadeklarował, że będzie pracował, aby zespół wrócił na właściwe tory.

• Juventus FC w sobiotni wieczór poniósł pierwszą porażkę w sezonie
  • Pogoromcą Starej Damy byli podopieczni Aurelio Andreazzoliego
  • Tymczasem na łamach Twittera głos na temat porażki turyńczyków zabrał defensor tej ekipy

Bonucci obiecuje poprawę

Juventus FC po dwóch rozegranych spotkaniach udał się na przerwę reprezentacyjną z dorobkiem zaledwie jednego punktu. Stara Dama w meczu pierwszej kolejki tylko zremisowała 2:2 z Udinese Calcio, na co wpływ miała słaba postawa Wojciecha Szczęsnego między słupkami bramki Juve.

Tymczasem jedynego gola w boju drugiej kolejki na Allianz Stadium strzelił Leonardo Mancuso. Tym samym zespół ze Stadio Carlo Castellani jest 15, który wygrał obiekcie Starej Damy.

” Juventus nie jest takim zespołem, który zaprezentował się wczoraj” – napisał mistrz Europy na Twitterze. “Nadszedł czas na pracę i osiąganie wyników” – uzupełnił Bonucci.

Po przerwie na mecze reprezentacyjne Juventus czekają potyczki między innymi z Napoli, Malmoe i Milanem. Dwa z tych starć będą rozegrane w Serie A, a jeden w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Aktualnie w ligowej tabeli Bianconeri plasuje się na 13. pozycji, tracąc pięć oczek do prowadzących Lazio i Interu Mediolan.