Bonucci przedłuży kontrakt z Juventusem

Leonardo Bonucci
Leonardo Bonucci PressFocus

Mimo plotek, które sugerowały w ostatnich dniach, że Leonardo Bonucci może odejść z Juventusu, Romeo Agresti uważa, że obrońca Starej Damy podpisze nowy kontrakt, który zatrzyma go w klubie dłużej niż do czerwca 2024 roku.

  • Agresti informuje, że Bonucci przedłuży kontrakt z Juventusem
  • Jego obecna umowa wygasa w czerwcu 2024 roku
  • To sprzeczne informacje z niedawnymi spekulacjami, jakoby defensor miał odejść z zespołu Starej Damy

Sprzeczne informacje dotyczące przyszłości Bonucciego

35-letni Bonucci podobnie, jak cały zespół Juventusu nie rozgrywa obecnie świetnego sezonu. Włoch znalazł się na ławce rezerwowych między innymi w derbowym meczu z Torino, w którym na placu gry pojawił się dopiero w drugiej części spotkania zastępując Gleisona Bremera.

Według niedawnych doniesień dziennikarzy, Bonucci miał pokłócić się z trenerem Juventusu Massimiliano Allegrim, w konsekwencji czego pojawiły się doniesienia, że może opuścić Starą Damę. Obecnie jednak narracja w sprawie przyszłości włoskiego defensora zmieniła się o 180 stopni.

Jak donosi dziennikarz Romeo Agresti, Bonucci ma podpisać nowy kontrakt z Juventusem. Obecnie nie są znane szczegóły nowej umowy. Wiadomo jednak, że gracz miałby pozostać w drużynie dłużej niż do czerwca 2024 roku, gdy wygasa jego obecna umowa.

35-letni włoski obrońca zaliczył w tym sezonie 10 występów we wszystkich rozgrywkach, łącznie spędzając na placu gry 704 minuty. W tym czasie strzelił jednego gola i pomógł drużynie zachować trzy czyste konta.

Zobacz również: Czy Maurizio Sarri zbudował najsilniejsze Lazio ostatnich lat?

Komentarze

Comments 3 comments