Bonucci: Przeciwko Armenii zawsze gra się ciężko

Leonardo Bonucci
Leonardo Bonucci fot.  Grzegorz Wajda

Reprezentacja Włoch zagra w czwartek na wyjeździe z Armenią w meczu grupy J eliminacji mistrzostw Europy 2020. Leonardo Bonucci, środkowy obrońca Azzurrich, powiedział, że przeciwko temu rywalowi zawsze grało się ciężko.

Czytaj dalej…

Defensor Juventusu jest jedynym zawodnikiem we włoskiej kadrze, który mierzył się z Armenią w meczach eliminacyjnych do mistrzostw świata 2014. – To był trudne mecze. W pierwszym z nich potrafiliśmy wrócić do domu z kompletem punktów – powiedział Bonucci na konferencji prasowej, cytowany przez Football Italia.

– Natomiast w Neapolu zremisowaliśmy 2:2, kiedy nasz awans był już pewny. Brak zwycięstwa sprawił jednak, że nie byliśmy przy losowaniu w koszyku zespołów rozstawionych – dodał.

– Armenia to zawsze jest ciężki rywal. Zanotowali dobry wynik w Grecji, co dodało im entuzjazmu. Wiemy, że oni dadzą z siebie wszystko. My jednak jesteśmy tutaj, aby zdobyć komplet punktów – podkreślił.

Włosi są liderem grupy z 12 oczkami na koncie. Natomiast Armenia zgromadziła sześć punktów i plasuje się na trzeciej pozycji. Początek czwartkowego spotkania o godzinie 18.

Komentarze